Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gasly: Toro Rosso nie zatrudniło mnie dla pieniędzy

Udostępnij na Facebook
07.01.2018 16:31, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 661

Awans juniora Red Bulla do Toro Rosso wiązał się tylko z mocnymi wynikami w niższych kategoriach? Pierre Gasly twierdzi, że tak.

Zastanawiając się nad swoją drogą do F1, Pierre Gasly powiedział: "W końcu wszyscy wiemy, że nie zawsze chodzi o wydajność. Musisz mieć mocne wsparcie finansowe. Nie miałem żadnego managera, więc byłem w pewnym sensie samotny, walcząc przeciwko tym wszystkim rekinom w paddocku i próbując zdobyć miejsce."

"Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że udało mi się tego dokonać bez wsparcia managera i bez płacenia za swoje miejsce. W obecnych czasach to ciężka sprawa, ale to nadal jest możliwe. Nie chodzi tylko o pieniądze. Wciąż możliwe jest dokonanie tego bez pieniędzy."

Niestety, dokonanie czegoś takiego bez mocnego wsparcia finansowego graniczy dziś z cudem o czym boleśnie przekonali się fani Roberta Kubicy. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu