Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Salo nie komentuje sprawy Sirotkina

Udostępnij na Facebook
10.01.2018 08:10, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1154

Nikt nie chce wypowiadać się na temat składu Williamsa na ten rok. Plotki mówią o tym, że niemalże na 100 procent w ekipie jeździć będzie Sergey Sirotkin.

Początkowo głównym pretendentem do miejsca w Williamsie był Robert Kubica. Niestety, wszystko wskazuje na to, że miejsce to obejmie Sergey Sirotkin, którego sponsorzy wyłożyli na ten cel grube miliony. O komentarz w sprawie poproszony został Mika Salo, były kierowca F1.

"Nie mogę komentować niczego w tej sprawie" - powiedział cytowany przez magazyn Ilta Sanomat.

Fin jest teraz dyrektorem sportowym SMP Racing, części wyścigowej rosyjskiego banku SMP. Bank podobno na zabezpieczenie miejsca Sirotkina w Williamsie wydał 20 milionów dolarów.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-10 15:03:13
Ciekawe, że niektóre komentarze znikają w tajemniczy spsoób. No cóz pewnie autor (ka) nie chce aby znalzały się ślady błedów... W każdym razie Kvyat znalazł sobie juz miejsce jako kierowca rozwojowy Ferrari.
cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu