Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen kluczowy by zorganizować wyścig w Danii?

Udostępnij na Facebook
10.01.2018 08:24, autor: JW, wyświetleń: 422

Wyścig o wyścig. Czy Kevin Magnussen odegra tu kluczową rolę?

Magazyn BT informował, że Chase Carey miał w planach spotkanie z promotorami w sprawie wyścigu w Danii. Jedynym duńskim zawodnikiem w stawce jest kierowca Haasa, Kevin Magnussen. Wyścigowy inwestor, Helge Sander jest zdania, Grand Prix mogłoby dobrze wpłynąć na dalszą karierę Magnussena, ale już sama jego obecność w stawce nie będzie miała wpływu na plany organizacyjne, bo z nim czy bez niego zainteresowanie F1 jest spore.

"To spora przewaga, jeśli już teraz mamy kierowcę w F1. Ale nawet pomimo tego, zainteresowanie Formułą 1 w Danii jest generalnie świetne" - powiedział. "Oczywiście, byłbym bardzo zadowolony gdybyśmy mieli jeszcze jednego kierowcę, ale to nie jest kluczowe."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-10 09:11:41
Career ? Really?! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu