Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo: Podobałaby mi się walka z Maxem o mistrzostwo

Udostępnij na Facebook
11.01.2018 11:25, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 490

Daniel Ricciardo stwierdził, że "z wielką radością poradziłby sobie z wewnętrznym napięciem" z kolegą z drużyny, Maxem Verstappenem.

Max i Daniel póki co dogadują się bardzo dobrze. Red Bull nie walczy jeszcze o mistrzostwo, więc większych napięć w stajni nie widać. Niewykluczone jednak, że wkrótce nadejdzie taki moment, w którym obaj kierowcy stoczą ze sobą bój o mistrzostwo i napięcie w stajni znacznie wzrośnie. 

"Jeśli walka będzie toczyła się o tytuł to z radością podejmiemy się tego wyzwania" - powiedział Ricciardo. "Wierzę, że w tym roku zamkniemy lukę do czołówki. Czy to wystarczy na walkę o tytuł? Myślę, że z pewnością możemy się zbliżyć, ale zobaczymy."

"Max poprawił się od 2016 roku. Nie powiem, że przebył długą drogę, bo on zawsze był dobry, ale z pewnością się poprawił i w tym roku myślę, że walka sprawi nam sporo zabawy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu