Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Czterokrotni mistrzowie F1 podziwiają Fangia

Udostępnij na Facebook
12.01.2018 08:54, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 647

Hamilton i Vettel wyrazili swój szacunek dla jedynego pięciokrotnego czempiona.

W minionym sezonie Lewis Hamilton dołączył do Sebastiana Vettela oraz Alaina Prosta jako posiadacz czterech tytułów w Formule 1. Wszystko wskazuje na to, że pod koniec bieżącego roku któryś z dwóch aktywnych kierowców – Brytyjczyk lub Niemiec - może zdobyć piątą koronę i zrównać się z jedynym pięciokrotnym mistrzem świata – Juanem Fangio. Argentyńczyk swoje osiągnięcia świętował w latach 50.

,,Z pewnością nigdy nie pobijemy go pod względem tak wielu sukcesów w tak krótkim czasie. Biorąc pod uwagę jego osiągnięcia, gdy trzeba było poskładać razem tak wiele rzeczy, a niezawodność samochodów była zupełnie inna, myślę, że był najlepszy w łączeniu tego wszystkiego razem.” - przyznał Sebastian Vettel.

,,Myślę, że jest kierowcą najbardziej podziwianym, biorąc pod uwagę jego sukcesy w czasach tak wysokiego ryzyka. Sądzę, że powinno być o nim głośniej. On jest ojcem chrzestnym tego sportu” - dodał Hamilton.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu