Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vasseur: Sauber ma na ten rok kompletnie nowy projekt

Udostępnij na Facebook
13.01.2018 11:10, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 888

Frederic Vasseur uważa, że sezon 2018 będzie bardziej konkurencyjny dla Saubera.

Frederic Vasseur przejął dowodzenie Sauberem w zeszłorocznym sezonie po Monishy Kaltenborn. Szwajcarska ekipa sezon zakończyła jako ostatnia, z pięcioma punktami na swoim koncie.

"Bolid na 2017 rok był gotowy bardzo późno. To był nowy projekt, a jeśli jesteś w tyle pół roku, to tylko pogarsza twoją sytuację i ciężko jest kogokolwiek dogonić. Decyzja o korzystaniu z silników z 2016 roku też nie pomogła" - powiedział Vasseur.

"Na 2018 rok mamy nowym projekt. Zaczęliśmy dość późno, ale ogólnie trzymamy się planu. Testy w Barcelonie pokażą nam, gdzie tak naprawdę jesteśmy."

"Jest wiele oczekiwań i myślę, że dokonaliśmy pewnych zdecydowanych wyborów. Przede wszystkim z silnikiem. Nowy silnik będzie dla nas wielkim krokiem naprzód. Ponadto projekt bolidu oparty będzie na całkiem nowej filozofii."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-14 22:27:18
No fiu fiu! Co za innowacyjne podejście.Zdecydowali się wziąć aktualny silnik od Ferrari - będzie się działo... Ten team się błaźni od lat. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu