Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Briatore: Mam nadzieję, że Alonso w tym roku wróci na podium

Udostępnij na Facebook
15.01.2018 09:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 708

Flavio Briatore ma nadzieję, że dzięki silnikom Renault, Fernando Alonso wróci na podium w tegorocznym sezonie.

Były szef Renault był jedną z osób pośredniczących w przejściu Fernando Alonso do McLarena w momencie, gdy team związał się z Hondą. Kilka lat fatalnych wyników zaowocowało pożegnaniem się z dostawcą i związaniem z Renault. Zmiana dostawcy przekonała Alonso do pozostania w ekipie na kolejny rok. Flavio Briatore popiera jego decyzję.

"Dodatkowy czas Fernando w McLarenie jest dowodem na jego wielką lojalność wobec zespołu" - powiedział Włoch. "Fernando nigdy nie spodziewał się tak ogromnej ilości problemów z silnikime Hondy na jakie napotkał. Przez trzy lata team także z tego powodu cierpiał, bo nie było wydajności, nie było wyników. Fernando zdecydował się jednak zostać. Zna ludzi w Renault bardzo dobrze i wie, czego można oczekiwać od silnika. Mam nadzieję, że w tym roku wróci na podium."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość II / 2018-01-15 12:33:27
Flavio, ogarnij się. Jesteś tyle lat w tym sporcie, a kompletnie nie masz rozeznania. Co najwyżej, może się znaleźć tuż poza podium, ale nie na podium. Chociaż i to będzie bardzo trudne. Myślisz, że inni śpią? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu