Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lowe: Robertowi należą się gratulacje

Udostępnij na Facebook
17.01.2018 09:46, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1298

Pomimo faktu, że Robert Kubica nie zajął miejsca etatowego zawodnika, Paddy Lowe uważa, że polskiemu zawodnikowi należą się gratulacje.

Robert w Williamsie będzie pełnił rolę zawodnika rezerwowego i testowego. Paddy Lowe uważa, że Kubicy należą się szczere gratulacje mając na uwadze jego kilkuletnią podróż powrotną do F1. Ponadto Lowe jest zdania, że Kubica wniesie sporo do zespołu.

"Przede wszystkim chcielibyśmy pogratulować Robertowi tego, co dotychczas osiągnął" - powiedział szef techniczny Williamsa. "Przezwyciężenie kontuzji, powrót do sprawności fizycznej i ponowne poprowadzenie bolidu F1 to niezwykłe osiągnięcie i jedno z tych, które dla mnie były niemożliwe do zrealizowania."

"Przewidujemy, że Robert wniesie duży techniczny wkład do zespołu, wykorzysta swoje bogate doświadczenie w testach torowych, pracy w symulatorze i będzie wspierał naszych kierowców i inżynierów na każdym wyścigu."

"Jest kierowcą, którego podziwiam od wielu lat i osobiście bardzo się cieszę, że mogę z nim współpracować w tegorocznym sezonie."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-17 20:34:53
~KARUM: Szanowni państwo z Williamsa. Naprawdę jestem rozczarowany waszą decyzją. Wiem, że postawiliście Roberta w niezmiernie trudnej sytuacji. Jak kiedyś powiedział klasyk: " być albo nie być ... w F1". Robert wybrał te opcje, ponieważ nie miał wyjścia. Jak wy to sobie wyobrażacie, że Mistrz Robert będzie dzieciakom rozwijał i ustawiał bolid? Ale stało się, trudno ... Mam nadzieję, że sierotka w Melbourne załatwi sprawę w alei serwisowe ... i zrobi małe bum... cyk cyk!!! A troll dojedzie za hassem. Wówczas sprawa będzie dziecinnie prosta. Tego Wam życzę panie i panowie z Williamsa.A ja życzę żeby Robert zaprezentował się z bardzo dobrej strony i pomógł w taki sposób rozwijać bolid żeby zrobiło się głośników jego magicznych zdolnościach i po odejściu Kimiego z Ferrari Robert wskoczył na jego miejsce. PS Mam już bilety na Spa w Belgii i liczę że zobaczę Pana Roberta na treningach cytuj
~gość / 2018-01-17 16:43:20
Zgadzam się z przedmówcą cytuj
~KARUM / 2018-01-17 15:40:08
Szanowni państwo z Williamsa. Naprawdę jestem rozczarowany waszą decyzją. Wiem, że postawiliście Roberta w niezmiernie trudnej sytuacji. Jak kiedyś powiedział klasyk: " być albo nie być ... w F1". Robert wybrał te opcje, ponieważ nie miał wyjścia. Jak wy to sobie wyobrażacie, że Mistrz Robert będzie dzieciakom rozwijał i ustawiał bolid? Ale stało się, trudno ... Mam nadzieję, że sierotka w Melbourne załatwi sprawę w alei serwisowe ... i zrobi małe bum... cyk cyk!!! A troll dojedzie za hassem. Wówczas sprawa będzie dziecinnie prosta. Tego Wam życzę panie i panowie z Williamsa. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: