Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vandoorne: Presja ciążąca na McLarenie jest ogromna

Udostępnij na Facebook
21.01.2018 11:03, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 664

McLaren w tegorocznym sezonie będzie jeździł na tych samych silnikach co Red Bull, w związku z czym presja ciążąca na stajni z Woking jest jeszcze większa.

Uważa się, że McLaren dysponuje najlepszym podwoziem w całej stawce, lecz ze względu na fatalne silniki Hondy, nikt tego nie dostrzegał. Nastała zmiana - team pożegnał Hondę i związał się z Renault. Stoffel Vandoorne, kierowca teamu z Woking przyznał wprost, że presja ciążąca na ekipie jest ogromna.

"W tegorocznym sezonie presja ciążąca na McLarenie jest bardzo duża, ponieważ mamy duży punkt odniesienia jakim jest Red Bull" - powiedział. "Renault także spisało się dobrze, więc presja jest wielka. Ale nie powiedziałbym, że jest negatywna. Jest pozytywna i potrzebujemy jej do odnotowania postępu."

"Zmiana będzie dla nas ważna, wszyscy są zmotywowani, aby rozpocząć testowanie i zobaczyć co da się zrobić na torze. W Barcelonie dowiemy się trochę więcej o tym, jak będzie ryzował się tegoroczny sezon."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu