Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Doornbos: Małe szanse GP Holandii

Udostępnij na Facebook
01.02.2018 08:17, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 361

Były kierowca Formuły 1, Robert Doornbos, nie widzi dużych szans na powrót po latach holenderskiego Grand Prix do kalendarza.

W ostatnim czasie, za sprawą popularności Maxa Verstappena, władze torów Zandvoort i Assen wyraziły chęć ubiegania się o Grand Prix Holandii.

Ale Holender Doornbos podsumował tę sprawę krótko: "Szanse są, ale wciąż niewielkie."

"Zandvoort oszacował koszty, a Charlie Whiting sprawdził tor w Assen, więc to jest dobra wiadomość", powiedział na łamach Ziggo Sport Totaal. "Ale nie można zapomnieć o konkurencji.

"Jest już wiele europejskich wyścigów, aw tym roku są nawet trzy z rzędu - we Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii" - powiedział były kierowca Red Bulla i Minardi.

"Jest jeszcze kilka innych krajów, które chcą zdobyć prawo organizacji Grand Prix", powiedział Doornbos. "Jednak kierownictwo F1 bardzo entuzjastycznie odnosi się do Verstappena, więc jest to możliwe."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu