Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo: Chciałbym Hamiltona w zespole

Udostępnij na Facebook
11.02.2018 08:30, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 433

Daniel Ricciardo stwierdził, że byłby w stanie ścigać się z każdym zawodnikiem z dzisiejszej stawki w jednym teamie, nawet z Lewisem Hamiltonem.

Obecnie Daniel Ricciardo ściga się w barwach Red Bulla z Maxem Verstappenem. W wywiadzie dla Racer Australijczyk zdradził, że marzy mu się wyzwanie jakim będzie... jeżdżenie z Lewisem Hamiltonem.

"Szczerze mówiąc nigdy nie skupiałem się na typie kolegi z drużyny. Myślę, że mogę współpracować z kimkolwiek. Możliwe, że ludzie nazwią mnie kłamcą, ale chciałbym szybkiego zespołowego partnera."

"Powody są dwa: to zawsze wydobędzie więcej z ciebie i będzie prawdziwą oceną tego jak dobry jesteś i pokaże, gdzie tak naprawdę się plasujesz. Jestem w tym sporcie by wygrywać, ale będąc najlepszym, a nie dlatego, by ktoś mówił, że mam po prostu szczęście czy coś. Jeśli wygram tytuł chcę wiedzieć, że byłem najlepszym kierowcą w sezonie."

"Aby być najlepszym, trzeba walczyć z najlepszymi. Obecnie mam takiego zespołowego partnera, jest nim Max. Ale w pewnym momencie chciałbym ścigać się przeciwko Lewisowi. Niezależnie od sytuacji zespołowej. Byłoby fajnie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: