Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Nowy Williams zaprezentowany

Udostępnij na Facebook
15.02.2018 21:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1456

Dziś o godzinie 20 czasu polskiego został zaprezentowany nowy samochód zespołu Williams na sezon 2018. 

Tym samym stajnia z Grove stała się drugim zespołem, który uzkazał światu swój tegoroczny bolid, przypomnę tylko, że wczoraj dość niespodziewanie swój nowych samochód zaprezentował zespół Haas. 

W nadchodzącym sezonie nowym samochodem zespołu Williams będą ścigać się Kanadyjczyk Lance Stroll oraz debiutujacy w F1 Rosjanin Sergiej Sirotkin. Trzecim a zarazem kierowcą rozwojowym zespołu Williams będzie Robert Kubica. Nowo zaprezentowany bolid stajni z Grove, jest w pełni zaprojektowny przez Paddy'ego Lowe, który do Williamsa wrócił rok temu. 

Nowy Williams nosi nazwę FW41 i tak jak w poprzednich latach będzie napędzany silnikami Mercedesa. Nowa filozofia aerodynamiczna przyczyniał się do tego, że nowy Williams znacząco różni się od swoich poprzedników, nie tylko ze względu na element, który ma za zadanie zabezpieczać głowę kierowcy, ale także na płetwę, która biegnie wzdłuż pokrywy silnika.

" Samochód ma wiele nowych funkcji, który nie widać gołym okiem, a z zewnątrz zespół zastosował bardzo odmienną koncepcję aerodynamiczną, która pozwoliła nam osiągnać znaczący postęp w zakresie osiągów aerodynamicznych," powiedział Paddy Lowe. 

Kilka ujęć bolidu FW41:


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
18334KWT [komentarzy: 1417] / 2018-02-16 07:38:55
HAAS jakoś lepiej się prezentuje. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu