Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Tylko trzy piątkowe sesje treningowe dla Kubicy

Udostępnij na Facebook
15.02.2018 21:57, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1363

Niestety, polski kierowca za kierownicą bolidu Williamsa pojawi się tylko w trzech tegorocznych piątkowych sesjach treningowych.

Williams zaprezentował swój najnowszy model bolidu, przy okazji ujawniając plany dotyczące polskiego zawodnika, Roberta Kubicy, który został testowym i rozwojowym zawodnikiem stajni.

"Wracam do F1 w nieco innej roli, ale wracam na stałe do paddocku F1, więc nie mogę się tego doczekać" - powiedział Robert. "To będzie interesujące - wrócić do niektórych miejsc, w których było się wcześniej, niektóre dostarczają różnych emocji z różnych momentów mojego życia."

"Czasami to może być dość trudne, oglądanie tego jak inni się ścigają, ale mam w tym roku inną rolę. To będzie trudny sezon, z wieloma wyścigami i rzeczami do zrobienia. Muszę wykonać swoją pracę najlepiej jak tylko potrafię dla tego zespołu."

Poza trzema piątkowymi sesjami (Austria, Barcelona i jeszcze jeden weekend GP) polski kierowca za kierownicą bolidu pojawi się na testach przed sezonem i w trakcie jego trwania. 


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
18334KWT [komentarzy: 1417] / 2018-02-17 10:18:21
~gość: Polakowi ochłapy. Gdyby to był Niemiec to warunki kontraktu byłyby inne.

a jakby "ruski był", to już by dostał potrójnego majstra i dwa wicemistrzostwa gratis w debiucie. Ale, chwila - wszystko przed nami - ruski jest !!! ....

cytuj
~gość / 2018-02-16 18:10:03
Polakowi ochłapy. Gdyby to był Niemiec to warunki kontraktu byłyby inne. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu