Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Weber: Żyję i mam się dobrze. Co u Michaela? Nie wiem

Udostępnij na Facebook
21.02.2018 08:26, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 672

Na początku tego tygodnia w prasie pojawiła się plotka, jakoby były manager Michaela Schumachera, Willi Weber zmarł w wieku 75 lat. Informacja jest jednak nieprawdziwa.

"Na szczęście mam się dobrze, moje zdrowie jest w bardzo dobrej kondycji, ale wciąż dochodzę do siebie po operacji pleców" - powiedział Weber w wywiadzie dla magazynu Kolner Express.

Weber nadal nie wie za dużo o aktualnym stanie zdrowia Michaela i bardzo ubolewa z tego powodu.

"Niestety, nie słyszałem niczego od Corinny. Wypadek Michaela wydarzył się kilka lat temu i wszyscy wiemy, że nie była to złamana noga" - powiedział. Weber chciałby wziąć udział w otwarciu wystawy kolekcji samochodów Schumachera w Kolonii w kwietniu i ma nadzieję, że "może wtedy dowie się, czy Michael czuje się lepiej."

Jeśli chodzi o przyszłość F1, Weber przyznaje, że się martwi.

"Paskudne halo niszczy samochody. Bezpieczeństwo jest ważne, ale to był błąd Jeana Todta. To, że na polach startowych nie będzie już grid girls to także wielki grzech. Nowi właściciele muszą uważać, aby nie przekształcić F1 serię Myszki Miki."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu