Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Bez możliwości jazdy bolidem nie wziąłbym tej posady

Udostępnij na Facebook
21.02.2018 09:18, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1002

Robert Kubica przyznaje, że chodzenie po paddocku będzie momentami trudne, ale nie żałuje posady w Williamsie.

"Dla mnie to już powrót do Formuły 1" - powiedział Robert. "To jak drugi początek, ponieważ wracam do tej samej roli, w której znalazłem się przed moim debiutem w 2006 roku."

Polski kierowca zdradził, że weźmie udział w prawie wszystkich tegorocznych rundach, ale przyznaje - chodzenie po paddocku będzie trochę gorzko-słodkie.

"Myślałem o tym i szczerze mówiąc nie sądzę, aby to była miła chwila" - powiedział Robert zapytany o GP Australii. "Bycie tam i oglądanie tego jak inni kierowcy się ścigają, nie będzie łatwe, ale warte tego by spróbować wrócić."

"Nie będzie to typowa rola trzeciego kierowcy, w której jedziesz na wyścig i zrobisz niewiele. Dla mnie najważniejsza jest możliwość jazdy nowym bolidem. Gdybym tego nie miał zagwarantowane, nie wziąłbym tej posady, bo nie miałoby to dla mnie sensu.Tylko dzięki możliwości jazdy mam szansę na zrobienie kolejnego, najtrudniejszego kroku."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-02-22 06:23:41
I na tym chodzeniu się skończy. Nikt mu dziś już posady kierowcy nie da. Niech skupi się na tym zadaniu z myślą o tym żeby być w przyszłości jak Lauda w Mecedesie. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu