Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Force India wkrótce zostanie sprzedane? [AKTUALIZACJA]

Udostępnij na Facebook
22.02.2018 08:21, autor: JW, wyświetleń: 1320

Magazyny The Sun oraz Daily Mail informują o rozmowach Force India z firmą Rich Energy. Stajnia z Silverstone może wkrótce zostać sprzedana.

Ekipa stara się o zmianę nazwy, ponadto jej szef i właściciel, Vijay Mallya od miesięcy zmaga się z prawnymi problemami. Team Force India może zostać przejęty przez Rich Energy. Za ile? Mówi się o kwocie 280 milionów dolarów.


AKTUALIZACJA

Force India skomentowało doniesienia prasy odnośnie sprzedaży teamu. Ekipa poinformowała, że żadna oferta kupna nie jest rozpatrywana, bo żadnej nie było.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~motorsport / 2018-02-22 12:52:19
Niedawno raport brytyjskiej gazety powiązał zespół z przejęciem z udziałem marki napojów Rich Energy, która wcześniej wsparła byłego brytyjskiego kierowcę F3 Toby Sowery. Opublikowane sprawozdania wskazują, że firma ma skromne obroty i nie ma funduszy na zaangażowanie się w F1 bez innych zewnętrznych inwestycji.

Jednak siostrzana firma Rich Energy Racing została zarejestrowana w grudniu. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu