Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

La Liga zareklamuje się w F1

Udostępnij na Facebook
23.02.2018 08:00, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 733

Renault ogłosiło nawiązanie współpracy z Primera Division.

Dzisiaj podano informację o podpisaniu umowy pomiędzy zespołem Renault w Formule 1 a czołową hiszpańską ligą piłkarską. Na podstawie porozumienia, logo La Ligi pojawi się zarówno na bolidach RS18, jak i kombinezonach kierowców, Nico Hulkenberga oraz Carlosa Sainza - prywatnie zresztą kibica klubu Real Madryt.

To pierwsza tego typu współpraca w Formule 1. Z nowej umowy cieszy się jeden z dyrektorów Renault, Antoine Magnan, odpowiedzialny za partnerstwa zespołu.

,,Jesteśmy szczęśliwi, że możemy ogłosić tę ekscytującą i unikatową współpracę z La Ligą, jedną z najlepszych światowych lig. Mamy wiele wspólnych celów i razem postaramy się o rozszerzenie naszego zasięgu na całym świecie. Sezony F1 oraz La Ligi zbiegają się, mamy też wspólnych fanów, a to będzie dla nas trampoliną do ekscytujących wyzwań."

Jeden z szefów Primera Division, Enrique Moreno deklaruje, że umowa ma na celu znalezienie nowych fanów La Ligi wśród kibiców F1.

,,Szukaliśmy innowacyjnych metod na zwiększenie pozycji naszej marki w zasięgu międzynarodowym, zgodnie z hasłem ,,To nie jest piłka nożna. To jest La Liga". Motosport, a zwłaszcza Formuła 1, idealnie wpisuje się w naszą strategię. Kibice F1 są potencjalnymi fanami piłki nożnej. To wieloletni kontrakt, który ma zwiększyć zasięg La Ligi."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu