Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton liczy na nową umowę przed początkiem sezonu

Udostępnij na Facebook
23.02.2018 13:53, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 622

Kierowca Mercedesa zapewnił, że złożenie podpisu pod nowym kontraktem jest kwestią czasu. Odniósł się także do głośnej sprawy związanej z jego działalnością w mediach społecznościowych.

Podczas prezentacji nowego bolidu Mercedesa pojawił się temat przedłużenia umowy Hamiltona z niemiecką ekipą. Współpraca formalnie wygasa po sezonie 2018, jednak obydwie strony zgodnie twierdzą, że nic oprócz jej przedłużenia nie wchodzi w grę. Zarządzający Mercedesem Toto Wolff wyznał, że sformalizowania umowy spodziewa się w ciągu nadchodzących kilku tygodni. 

Sam zainteresowany deklaruje, że sprawy z nowym kontraktem są już na finiszu.

,,Toto wie, że nie znajdzie nikogo lepszego a ja wiem, że nigdzie nie będzie mi lepiej. Znajdujemy się w komfortowej sytuacji i jesteśmy zaangażowani w naszą współpracę. Mam nadzieję, że ustalenia pojawią się przed pierwszym wyścigiem sezonu."

,,Jestem tutaj od sześciu lat, i w ciągu tych sześciu lat nie prowadziłem rozmów z żadną inną ekipą. To pokazuje moje oddanie." - deklaruje Brytyjczyk.

Czterokrotny mistrz świata wypowiedział się także na temat fali krytyki, jaka wylała się na niego po opublikowaniu w mediach społecznościowych nagrania ze swoim bratankiem ubranym w sukienkę. Hamilton przeprosił za film i tłumaczył, że był to żart, jednocześnie jednak przyznał, że zamierza być bardziej powściągliwy w tym, co publikuje w internecie. Obecnie jest najbardziej aktywnym w mediach społecznościowych kierowcą F1.

,,Byłem otwarty ze swoim życiem prywatnym od kilku lat, ale żyjemy w dziwnych czasach, gdy wszystko jest mocno wyolbrzymiane. Nadal będę pokazywał światu, co robię, ale w bardziej strategiczny sposób." - zapowiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu