Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz: Skupiam się na teraźniejszości

Udostępnij na Facebook
24.02.2018 15:08, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 809

Hiszpański kierowca stwierdził, że przyszłość to kwestia, którą obecnie najmniej się martwi. 

"W sytuacji w której jestem, mój umysł koncentruje się tylko na tym, co obecnie. Moja przyszłość jest tak naprawdę ostatnią rzeczą o którą się martwię. Wiem, że jeśli rok będzie udany, to może pojawić się wiele okazji. Tak więc dla mnie lepiej jest się skupić na teraźniejszości niż na tym, co przede mną" - powiedział Carlos Sainz.

"Skupię się na tym, co najlepsze dla Renault, bo zasługują na to. Niemożliwe jest, by przewidzieć, co przyniesie przyszłość, czy co wydarzy się w pierwszym wyścigu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie wypróbowało się nowego bolidu. Dlatego skupiam się na teraźniejszości."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu