Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin: Między mną a Kubicą nie ma napięcia

Udostępnij na Facebook
25.02.2018 11:54, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 756

Sergey Sirotkin stwierdził, że nie ma napięcia między nim a Robertem Kubicą pomimo faktu, że pokonał go w walce o fotel w Williamsie. 

W wywiadzie dla motorsport.com, Sergey Sirotkin przyznał, iż jest w pełni świadomy tego, że złamał serca wielu fanów Roberta Kubicy.

"Wiele razy poruszaliśmy ten temat. To bolesne dla jednych, ale dla drugich nie. Ale widzieliście mnie i Roberta. Rozmawiamy razem" - powiedział rosyjski kierowca.

"Robert to miła, wspaniała osoba. Rozumiem jego stanowisko, naprawdę go szanuję, osiągnął naprawdę wiele. Ale nie jesteśmy tu po to, by być 'dobrymi dzieciakami', które ustępują sobie nawzajem."

"Każdy jest tu dla siebie i Robert to rozumie. Jest jak jest, stało się to co się stało. Myślę, że mamy całkiem normalne relacje."

"Nie ma między nami napięcia i uważam to za dobry znak mojego wielkiego szacuku do niego. To doświadczony kierowca."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu