Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Na ten temat nie powinno się w ogóle debatować

Udostępnij na Facebook
25.02.2018 12:18, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 769

Czy po kilku wyścigach debata na temat systemu halo ucichnie? Fernando Alonso jest przekonany, że tak.

Zdaniem Fernando Alonso debata nad systemem halo jest kompletnie zbędna. Hiszpański kierowca uważa, że po kilku wyścigach wszyscy przyzwyczają się do nowego wyglądu bolidów i nikt nie będzie już komentował kontrowersyjnego pałąka. 

"Jestem tego pewien" - powiedział Fernando w wywiadzie dla Sky Sports zapytany o to, czy uważa, że wkrótce ludzie zapomną o halo. "Przypominam, że to urządzenie jest urządzeniem zabezpieczającym głowę kierowcy, więc moim zdaniem na takie tematy nie powinno się debatować. To urządzenie poprawiające bezpieczeństwo, więc nie powinno się nic komentować."

"Tak, estetyka halo na chwilę obecną nie jest najlepsza, ale w przyszłości, jestem przekonany, że zespoły znajdą sposób, aby uczynić to ładniejszym."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu