Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica pomoże w rozwoju bolidu i od strony inżynierii

Udostępnij na Facebook
26.02.2018 07:26, autor: Informacja prasowa, wyświetleń: 1071

Najnowszy wywiad z udziałem Roberta Kubicy, w którym zarówno on jak i zespół omawiają rolę zawodnika rezerwowego i rozwojowego.

Polski kierowca nie będzie "tylko mentorem" etatowych zawodników Williamsa. Kubica "pomoże także w rozwoju samochodu i w kwestiach inżynierii".

Paddy Lowe: "Nie sądzę, aby mentor było właściwym słowem. Rozwój jest tu kluczowy. Robert wykona bardzo dużo pracy w symulatorze oraz za kierownicą bolidu. Damy mu czas w przedsezonowych testach, tak więc zamiast siedzieć na ławce, będzie się zaznajamiał z bolidem."

Claire Williams: "Jestem bardzo zadowolona z tego, że Robert zgodził się dołączyć do nas jako kierowca rezerwowy i rozwojowy. Będzie bardzo blisko współpracował z inżynierami w celu rozwinięcia bolidu."

Robert Kubica: "W prostym znaczeniu będę kierowcą rezerwowym i rozwojowym. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę bardziej praktyczną stronę, to trochę inna rola niż to sformułowanie, ponieważ to da większy impuls zespołowi. Mogę dać więcej informacji zwrotnych na temat samochodu, będę pracował w symulatorze, który z każdym rokiem staje się coraz ważniejszy. Będę uczestniczyć w większości wyścigów, jeśli nie wszystkich, próbując pomóc zespołowi. Koniec końców, dwóch kierowców mamy w bolidach. Jeśli będą potrzebowali pomocy, będę bardziej niż zadowolony, mogąc im jakoś pomóc."

 

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu