Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Organizatorzy pucharu Yamahy w ten weekend w Polsce

Udostępnij na Facebook
27.02.2018 21:41, autor: Informacja prasowa, wyświetleń: 533

Dobra wiadomość dla zawodników zastanawiających się na startem w nowej odsłonie międzynarodowego pucharu Yamaha R6 Cup Powered by Bridgestone. Jego organizatorzy odwiedzą w ten weekend stoisko Yamahy na Warsaw Motorcycle Show aby spotkać się z zainteresowanymi i opowiedzieć o nowej serii.

Puchar Yamahy R6 to legendarne zawody, które wielu zawodnikom otwierały drzwi do startów w motocyklowych mistrzostwach świata. W 2016 roku rywalizację wygrał Polak, Patryk Kosiniak. W tym sezonie zmagania odbędą się w nowym formacie, podczas rund międzynarodowych mistrzostw Alpe Adria, przy których ścigają się także mistrzostwa Polski.

Zawodnicy wezmą udział w sześciu weekendach wyścigowych, na najsłynniejszych torach w centrum Europy. W maju rywalizację rozpocznie runda na słowackim Slovakiaringu oraz wyścigi w Poznaniu, na przełomie czerwca i lipca dwa kolejne wyścigi odbędą się na węgierskim Pannoniaringu niedaleko Balatonu, a miesiąc później na Autodromie Grobnik, położonym malowniczo nad chorwacką Zatoką Rijecką.

Na przełomie sierpnia i września zawodnicy zmierzą się na znanym z MotoGP i Formuły 1 austriackim Red Bull Ringu, jednym z najszybszych torów wyścigowych na świecie, a sezon zakończą na początku października na niemieckim Oschersleben, na którym odbywają się m.in. wyścigi MŚ FIM EWC.

Zawodnicy dosiądą identycznie przygotowanych motocykli Yamaha YZF-R6 na oponach Bridgestone, a walka odbędzie się w czterech klasyfikacjach; generalnej, dla debiutantów, kobiet i uczestników po 40. roku życia.

Koszt udziału w pucharze wynosi 16,800 Euro (plus VAT). W jego skład wchodzi motocykl, wpisowe na wszystkie wyścigi, ubezpieczenie oraz dostęp do serwisu opon i części zapasowych w specjalnych cenach, z rabatem wynoszącym 15%. Co ważne, zawodnicy startujący w Pucharze mogą także w te same weekendy startować swoimi nowymi Yamahami w mistrzostwach Alpe Adria klasy Superstock 600.

Przedstawiciele organizatora pucharu, S&B Motorsport, w najbliższy weekend odwiedzą targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie w piątek i sobotę odpowiadać będą na stoisku Yamaha Motor Polska na pytania zainteresowanych zawodników, a także zaprezentują pucharową Yamahę R6.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani pierwszą edycją pucharu Yamaha R6 Cup powered by Bridgestone, który odbędzie się podczas rund Alpe Adria – mówi Andreas Bronnen z S&B Motorsport, organizator nowej serii. - Zawody Alpe Adria są bardzo popularne wśród polskich zawodników, a nasz puchar oferuje możliwość startów w profesjonalnie zorganizowanych wyścigach w bardzo przystępnej cenie. Mamy więc nadzieję, że Yamaha R6 Cup powered by Bridgestone będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem polskich uczestników. Stąd nasza wizyta na stoisku Yamahy podczas Warsaw Motorcycle Show, gdzie z chęcią udzielimy wszelkich informacji wszystkim zainteresowanym. Do zobaczenia!”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu