Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Mam do was prośbę. Możecie już o tym nie mówić?

Udostępnij na Facebook
28.02.2018 12:20, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1014

Robert Kubica zaapelował do mediów, by przestały mówić o jego "fizycznych ograniczeniach".

Polski kierowca wraz z Williamsem pojawił się na testach w Barcelonie, gdzie ma swój czas za kierownicą bolidu. I choć Kubica pokazał już wielokrotnie, że z prowadzeniem samochodu F1 radzi sobie wyśmienicie, wciąż nie brakuje pytań o jego "fizyczne ograniczenia".

"Zawsze czułem się komfortowo. Tylko media twierdziły, że komfortowo wcale mi nie było. Skoro jestem w stanie wskoczyć do bolidu i wykonać swoją pracę, to chyba wystarczająca odpowiedź" - cytuje słowa Roberta brazylijski Globo. 

"Problem polega na tym, że byłem bardzo szczery i uczciwy, a potem ludzie nieustannie o to pytali. I nadal padają te same pytania. Wsiadam do bolidu, a w mediach nadal mówi się, że mam ograniczenia. Oczywiście, mam, ale nigdy tego przed nikim nie kryłem. Powinniście przestać już o tym mówić."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu