Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Martini odchodzi z Williamsa przez młodych kierowców?

Udostępnij na Facebook
28.02.2018 14:55, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1517

Stajnia z Grove zabrała głos w tej sprawie.

Martini żegna się z Williamsem po tegorocznym sezonie. Plotki mówią o tym, że główny sponsor stajni z Grove zdecydował się na ten krok ze względu na młodziutki skład kierowców teamu. W temacie głos zabrała Claire Williams. Podobno Martini chciało, by Williams zakontraktował Roberta Kubicę, który idealnie pasowałby do marki. Niestety, Williams postawił na 19-letniego Strolla i 22-letniego Sirotkina.

"Koniec kontraktu nie ma nic wspólnego z naszymi kierowcami wyścigowymi" - powiedziała Williams. "Martini i Williams odnieśli wielki sukces, współpraca była bardzo owocna, osiągnęliśmy swoje cele" - dodała ujawniając, że "aktywny dział handlowy stajni zawsze szuka nowych partnerów."

"Nie chcę teraz mówić, że szukamy sponsora tytularnego. Szukamy budźetu, który pozwoli nam się ścigać. Zobaczymy, jak sytuacja rozwinie się w tym roku."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~Kałasz / 2018-02-28 22:57:59
Ta... Srali muchy będzie wiosna... Wszyscy wiedzą, że smarkacze "zalatwili" tytularnego sponsora i bardzo dobrze, że się tak stało. Teraz panienka zarządzająca teamem szuka kolejnego frajera z kasą na waciki. Frank, pozbądź się tej baby bo doprowadzi Twój team do ruiny. Mam nadzieję, że Williams zaliczy totalne dno w tym sezonie i polecą głowy i główki, a do gry wejdą mężczyźni, a nie chłopcy i dziewczęta. W tym sporcie/biznesie kasę się zarabia wygrywaniem, a nie żebraniem od sponsorów. cytuj
~gość / 2018-02-28 16:39:10
...a tym ciągle mało,może się weźcie do roboty,a kasę już chyba wyrwaliście od sowietów cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu