Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Key: Honda w połowie sezonu dorówna Renault

Udostępnij na Facebook
01.03.2018 18:10, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1252

Dyrektor techniczny Toro Rosso jest pełen optymizmu odnośnie formy nowego dostawcy jednostek.

Toro Rosso w ubiegłym roku, w efekcie zagmatwanej umowy pomiędzy kilkoma firmami, przeszło na motory Hondy. Krytykowana za problemy z mocą i niezawodnością jednostka zajęła miejsce silników Renault. James Key, dyrektor techniczny Toro Rosso po pierwszych testach opowiedział telewizji Sky Sports o swoich odczuciach. Według niego, poziom motorów japońskiej firmy nie odbiega mocno od tego, co prezentował poprzedni dostawca.

,,Nie wiem, co Renault przygotowało na ten rok, ale mieliśmy dobre odczucia w kwestii tego, w którym miejscu byli w ubiegłym sezonie, i tego, co pokazują nam liczby. Trzeba patrzeć na nie z dystansem, ale wygląda na to, że nie jesteśmy daleko. Prawdopodobnie w końcówce tamtego roku Honda była bardzo blisko Renault. No i, rzecz jasna, wykonali krok naprzód w tym roku, co jest bardzo zachęcające."

Honda borykała się w ostatnich trzech latach z serią problemów, dopiero w drugiej połowie ubiegłego sezonu notując nieco lepsze wyniki. Key uważa, że forma producenta będzie tylko rosnąć.

,,Pozytywem, który widzieliśmy w Hondzie - pomimo wszystkich tych problemów - był fakt, że wciąż mieli zdolność do poprawy swojej jednostki i definitywnie była ona lepsza pod koniec minionego roku. Ten trend wydaje się nadal trwać i dopóki tak jest, nie ma powodu, dla którego nie mieliby dogonić Renault w połowie czy końcówce sezonu. Tego właśnie chcemy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu