Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brown chwali współpracę Hondy i Toro Rosso

Udostępnij na Facebook
09.03.2018 09:29, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1342

Dyrektor wykonawczy McLarena, Zak Brown pochwalił Hondę za "wykonywanie bardzo dobrej roboty we współpracy z Toro Rosso". 

McLaren pożegnał się z Hondą po kilkuletniej, nieudanej współpracy. Obecnie Honda współpracuje z Toro Rosso. I choć wszyscy spodziewali się klapy, Toro Rosso imponuje. Pod wrażeniem jest nawet Zak Brown, dyrektor wykonawczy McLarena.

"Myślę, że wykonują dobrą robotę" - powiedział w wywiadzie dla Autosport dodając, że McLaren nie skupia się na tym, jak wypada Honda, a na własnym programie i osiągach.

"Skupiamy się na własnym programie. Wiem, co myślicie, ale my skupiamy się na naszym programie i jesteśmy przekonani, że będziemy mieli udany sezon."

Brown stwierdził, że zawsze miał pewność, że Hondzie zacznie się dobrze układać.

"Mają udane testy. To dobrze dla nich."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu