Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Spokojniejsza Honda

Udostępnij na Facebook
10.03.2018 08:02, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1383

Po opuszczeniu McLarena i związaniu się z Toro Rosso Honda stała się... spokojniejsza.

Nieustająca krytyka bez wątpienia nikomu nie wychodzi na dobre, dlatego po opuszczeniu McLarena i związaniu się z Toro Rosso, Honda poczuła ulgę. Wiadomo już, że dostawcy świetnie współpracuje się z Toro Rosso, które nie kładzie na dostawcę tak wielkich wymagań i presji jak McLaren. I co najważniejsze - nikt Hondy nie krytykuje.

"Oczywiście, że są szczęśliwi" - powiedział japoński dziennikarz Kaz Kawai w wywiadzie dla magazynu Marca zapytany o to, czy Honda jest teraz szczęśliwsza.

"Ale to nie wiąże się z tym, że widzą, iż McLaren ma problemy, a z tym, że jeżdżą szybciej na podobnym silniku. Jednostka napędowa jest dobra i niezawodna, co sprawia, że są szczęśliwsi. McLaren nieustannie krytykował Hondę. Teraz dostawca jest spokojniejszy i bardziej usatysfakcjonowany. Są pewni, że ich silnik jest dobry i jeszcze się poprawi" - dodał.

Inny japoński dziennikarz, Tsuyoshi Fukue dodał: "Honda twierdzi, że o wiele łatwiej współpracuje się jej z Toro Rosso."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu