Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stroll: Nie jestem liderem zespołu

Udostępnij na Facebook
11.03.2018 08:47, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1547

Lance Stroll nie uważa się za głównego kierowcę Williamsa w tegorocznym sezonie, pomimo tego, że jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem w podstawowym składzie.

Zespołowym partnerem Strolla w tegorocznym sezonie będzie Sergey Sirotkin. Obu zawodnikom pomagać będzie testowy kierowca, Robert Kubica. Pomimo faktu, że Stroll ma większe doświadczenie za kierownicą nowego bolidu niż Sirotkin, nie uważa się za lidera zespołu. 

"Bycie liderem zespołu to złe określenie" - stwierdził Stroll. "Mam rok jazd za sobą jeśli macie mnie porównywać z Sirotkinem, ale siedzimy w tym wszystkim razem. Nie ma głównego kierowcy i drugiego kierowcy. To jeden zespół i chcemy jak najlepiej wykorzystać pakiet, który jest dostępny."

"Moja praca jest taka sama, niezależnie od tego, kto jest moim zespołowym partnerem. Mam grupę ludzi, z którymi pracuję i chcemy wyciągnąć wszystko co tylko możemy z naszego pakietu. Cel na ten rok jest taki jak w zeszłym roku."

"Nasze spotkania są takie same, wszystko wygląda tak samo. Oczywiście, nie mamy najbardziej doświadczonego składu, ale mamy wokół siebie kilku dobrych ludzi."
 


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
ataman80 [komentarzy: 46] / 2018-03-12 15:57:14
Pierwszy raz w historii F1 mamy sytuacje w której liderem zespołu jest kierowca rezerwowy ha ha cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu