Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vasseur: Dajcie mu trochę czasu

Udostępnij na Facebook
11.03.2018 08:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1084

Chociaż Fred Vasseur jest "całkowicie przekonany", że Charles Leclerc jest gotowy na wyzwanie jakim jest F1, kierowca będzie potrzebował czasu na dostosowanie się.

"Znam Charlesa... może nie 10 lat, ale coś koło tego. Jeździł z nami na gokartach" - powiedział Fred Vasseur w wywiadzie dla magazynu Motorsport Week.

"Do tej pory radził sobie bardzo dobrze, jeździł z sukcesami. Wygrał prawie wszystko. Kolejny krok bez wątpienia będzie największy. F2, F3 czy GP3 - różnica jest bardzo mała, ale F1 to już zupełnie inna historia."

"Musi nauczyć się opon, zarządzania energią, silnikiem. To sporo rzeczy. Najważniejsze dla niego jest poprawienie się w trakcie sezonu. Ma bardzo pozytywne nastawienie i jestem przekonany, że wykona swoje zadanie."

"Charles musi skupić się na swojej pracy. Najgorszy scenariusz to taki, w którym skupia się na tym co może się stać w sezonie 2020. To niewłaściwe podejście. Musi skupić się na obecnej pracy z inżynierami Saubera i nie myśleć o Ferrari."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu