Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica dziękuje kibicom: Dają mi siłę

Udostępnij na Facebook
12.03.2018 15:47, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1551

Robert Kubica w bardzo ciepłych słowach opowiedział o wsparciu, jakie otrzymuje od swoich rodaków.

Od pierwszych testów Roberta Kubicy za kierownicą bolidu F1 biało-czerwone flagi stały się nieodłączną częścią krajobrazu Królowej Motosportu. Tłumy fanów towarzyszą kierowcy podczas każdego występu. Na ogromny doping, jakim może cieszyć się Polak, uwagę zwraca cały świat F1.

W wywiadzie dla Mobil 1 The Grid Kubica wypowiedział się na ten temat.

,,Polscy kibice są fantastyczni. Są przy mnie nie tylko w F1. Wspierali mnie w rajdach, w każdym wyścigu, w jakim brałem udział, na odcinkach specjalnych, na torze, w śniegu, w deszczu. To niesamowite." - przyznaje.

Kubica odniósł się też do ogólnego zawodu, jaki zapanował po otrzymaniu przez niego jedynie posady kierowcy testowego w Williamsie.

,,Wiem, że kibice mieli wysokie oczekiwania i czują się nieco zawiedzeni, ale trzeba spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Sądzę, że 12 miesięcy temu nikt nie pomyślałby, że otrzymam taką szansę." - tłumaczy.

,,Kibice z pewnością pomagają mi być silniejszym. Wywołują uśmiech na mojej twarzy. Chcę wszystkim za to podziękować, i do zobaczenia na torze!" - kończy kierowca.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu