Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Czy Haas będzie czarnym koniem?

Udostępnij na Facebook
13.03.2018 08:20, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 945

Po ostatnich testach wydawało się, że to Renault jest zdecydowanie najsilniejszym zespołem poza Mercedesem, Red Bullem i Ferrari.

Haas stał się ulubieńcem mediów i coraz częściej jest obstawiany w roli czarnego konia w tym roku. Nie dziwi więc wiara zespołu, że uda się zakończyć sezon na pozycji "najlepszego z pozostałych" za trzema najlepszymi drużynami.

Były kierowca F1, Alex Wurz, powiedział w Speed ​​Week: "Haas robi na mnie duże wrażenie".
"Samochód wygląda świetnie - tak dobrze, jak zeszłoroczne Ferrari, i wszyscy widzą jak dobrze działa. Auto radzi sobie naprawdę imponująco przy każdym obciążeniu paliwem" - dodał.

Szef Haas [Gunther Steiner] przyznaje, że amerykańska drużyna może przewodzić drugiej grupie zespołów w 2018 roku.
   "Wygląda na to, że środek tabeli będzie bardzo blisko siebie, ale mam nadzieję, że uda nam się ich wszystkich przegonić" - powiedział.

Jan Magnussen, były kierowca i ojciec kierowcy Haasa, powiedział gazecie BT, że po teście w Barcelonie ciężko być pesymistą.

"Z pewnością test zdał cały zespół" - powiedział były kierowca Stewart Grand Prix.
"Kevin powiedział, że samochód sprawuje się dobrze, że odpowiadają mu zmiany na ten sezon i że zrobili duży krok naprzód".

"Ale w porównaniu z innymi zespołami to na razie tylko wróżenie. Masz Toro Rosso, Haasa, Williamsa, McLarena, Force India i Renault i ciężko jest powiedzieć gdzie jesteś w tej grupie.  Ale zespół i Kevin są optymistami" - dodaje Magnussen snr. - "Teraz jadą do Melbourne i tam się przekonamy jak będzie wyglądała sytuacja".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu