Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Prost: Celem Renault na ten sezon nie będą zwycięstwa

Udostępnij na Facebook
13.03.2018 11:30, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1006

Alain Prost zdradził, że Renault nie wyznacza sobie na ten rok konkretnych celów, ale nie wyklucza podium dla francuskiej drużyny.

Jedyne co Renault chce osiągnąć w tym roku to poprawa.

"W tegorocznym sezonie będziemy się rozwijać i stopniowo umacniać" - powiedział Alain Prost w wywiadzie dla magazynu Nice Matin. "Teoretycznie trzy najlepsze zespoły mają wielką przewagę i trudno je będzie złapać. Ale do połowy sezonu będziemy mieć nowe części i nigdy nie możemy wykluczyć możliwości bycia na podium."

Prost zaznaczył jednak, że Renault nie celuje w zwycięstwa.

"Myślę, że nie ma sensu konkretnie nazywać naszych celów, ponieważ w wyścigach samochodowych to się nie sprawdza. Zespół kontynuuje restrukturyzację, pojawiło się wielu nowych pracowników, fabryka w Enstone została ulepszona. Wkrótce to samo stanie się w Viry. Zobaczymy, jaki postęp wykonamy w tym roku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu