Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Niewiele brakowało, a odszedłbym z F1

Udostępnij na Facebook
13.03.2018 11:57, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1629

Fernando Alonso przyznał, że w zeszłorocznym sezonie był bliski odejścia z F1, lecz nie chciał rozstawać się z tym sportem na tak niskim poziomie.

Szefostwo McLarena w pewnym momencie było już przekonane, że nie zdoła zatrzymać w swoim składzie słynnego Hiszpana. Udało się po tym, jak stajnia zmieniła dostawcę silników na ten rok.

"Czułem, że nie był to odpowiedni moment, aby pożegnać się z F1" - powiedział Alonso w wywiadzie dla F1 Racing. "Nie teraz, nie po takich wynikach, nie z tym uczuciem. Wiedziałem, że będę tego żałował do końca życia."

Hiszpański kierowca wierzy w to, że nowy silnik pomoże ekipie w awansie do czołówki, regularnych awansach do Q3 i w walce o miejsca na podium.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu