Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner: Red Bull może zastąpić Ricciardo Sainzem

Udostępnij na Facebook
15.03.2018 09:15, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1086

Jeśli rozmowy z Danielem Ricciardo zakończą się fiaskiem, Red Bull ma koło ratunkowe w postaci wypożyczonego do Renault Carlosa Sainza.

"Naszym zamiarem jest posiadanie go w składzie w najbliższej przyszłości" - powiedział Christian Horner w wywiadzie dla CNN zapytany o kwestię nowego kontraktu z Ricciardo.

"Jeśli jednak to nie będzie możliwe, mamy dobrą alternatywę. Mamy bardzo dobrych kierowców w naszym juniorskim programie. Nawet jeśli Carlos Sainz jeździ teraz w Renault, wciąż ma z nami kontrakt" - dodaje celując wprost w Sainza.

Horner stwierdził też, że to mało prawdopodobne, aby w Red Bullu pojawił się... Lewis Hamilton.

"Kontrakt Lewisa powoli wygasa, ale trodno jest mi go sobie wyobrazić odchodzącego z Mercedesa. No ale nigdy nie mów nigdy."
 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu