Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lewis Hamilton spodziewa się, że wkrótce podpisze nową umowę

Udostępnij na Facebook
15.03.2018 09:45, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1142

Mistrz świata nie ma wątpliwości, że pozostanie w Mercedesie po 2018 roku.

Obie strony omawiają szczegóły nowej umowy na rok 2019 i kolejne lata. I o te szczegóły prawdopodobnie teraz chodzi. Cztery tytuły mistrzowskie są mocną kartą przetargową w ręku Lewisa, a i fakt, iż Mercedesowi mocno zależy na zatrzymaniu swojej gwiazdy w zespole także jest nie bez znaczenia. Na korzyść Mercedesa przemawia ich mocna i stabilna od lat forma i to, że Hamilton najnormalniej na świecie nie ma pola manewru w wyborze potencjalnego pracodawcy - choć każdy team z pocałowaniem ręki widziałby L.H. u siebie.

 Hamilton cytowany przez La Repubblica tonuje emocje: "Nie podpisaliśmy jeszcze nic oficjalnego, ale atmosfera między nami jest spokojna. Mam zobowiązania wobec zespołu i zespół wobec mnie, więc mam nadzieję, że wkrótce złożymy podpisy na nowej umowie".

 "Jeśli nie stanie się to teraz - nie ma problemu, ale stanie się to wcześniej czy później" - dodał Brytyjczyk.

Czterokrotny mistrz świata wchodzi w nowy sezon jako faworyt, ale zgadza się ze swoim szefem Toto Wolffem, że Red Bull może być nie tylko czerwonym bykiem, ale i czarnym koniem zawodów.

"Myślę, że Red Bull ma potencjalnie najszybszy samochód w stawce" - powiedział - "Rozumiem, że ich upgrade do pierwszego wyścigu to od dwóch do czterech dziesiątych na okrążeniu na ich korzyść " - dodał Hamilton podczas imprezy sponsorskiej w Turynie.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu