Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ocon: Na wakacje razem nie pojedziemy, ale jest dobrze

Udostępnij na Facebook
16.03.2018 09:41, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1096

Jak będzie wyglądała tegoroczna współpraca Estebana Ocona z Sergio Perezem?

Zacięta rywalizacja obu kierowców Force India w zeszłorocznym sezonie zakończyła się kilkoma kolizjami. Szefostwo w obawie o utratę jeszcze większej ilości punktów zakazało swoim zawodnikom wzajemnego ścigania się. Gdy sytuacja w mistrzostwach się ustabilizowała, zakaz zdjęto.

"Przeszliśmy przez okres, który był dość trudny. Walczyliśmy o 10 miejsce na 100 procent" - powiedział Esteban Ocon w wywiadzie dla Reuters. "Były momenty, w których pojechaliśmy zbyt blisko siebie, ale to już przeszłość. Sądzę, że nikt nie powinien się martwić tym, że to się powtórzy. Sam tego nie chcę."

Esteban przyznał, że jego relacje z Perezem są dobre, ale zawsze będą miały jakieś ograniczenia.

"Prawdopodobnie nigdy razem na wakacje nie pojedziemy, ale nie mamy ze sobą żadnego problemu. W zespole panuje wspaniała atmosfera, wszyscy ściśle współpracują, nawet ja z Perezem, więc nie ma problemów."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu