Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton wskazał najgroźniejszego rywala

Udostępnij na Facebook
16.03.2018 18:24, autor: Magdalena Sołśnia, wyświetleń: 1540

Lewis Hamilton przewiduje, że dużym zagrożeniem dla Mercedesa w tym roku mogą być bolidy Red Bulla.

Po fenomenalnym sezonie 2017, Lewis Hamilton jest typowany na zwycięzcę pierwszego wyścigu w Australii. Jednak Brytyjczyk wyczuwa oddech rywali na plecach i twierdzi, że kierowcy z zespołu Red Bulla mogą być poważnym zagrożeniem.

- Myślę tak, ponieważ nie wprowadzamy ulepszeń w tym samym czasie, a sądzę, że Red Bull przywiezie coś na pierwszy wyścig. To będzie bardzo interesujące, zresztą myślę, że Red Bull jest obecnie najszybszy. Słyszałem, że mają jakiś rodzaj aktualizacji, która daje im od 0,2 do 0,4 sekundy przewagi - wyznał Hamilton.

Czterokrotny mistrz świata zwrócił uwagę na fakt, że Red Bull może pochwalić się największym dociskiem, jednak na przestrzeni roku jest to zarówno zaleta jak i wada.

- Oni zawsze budują bolid, który ma dużą siłę docisku, a ich maksymalna siła dociskowa była większa niż u wszystkich innych. Jednak to nie działa wszędzie. W niektórych miejscach, gdzie są długie proste będą bardzo wolni, natomiast na zakrętach będą najszybsi - dodał Brytyjczyk.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-03-18 00:06:24
Na testach RBR wyglądał bardzo mocno ale i Mercedes na dłuzszych przejazdach na Twardych był kosmiczny o Ferrari w zasadzie nie mozna nic powiedziec wykrecili czas prawdopodobnie na pustym na Hyperach i to tyle.bardzo bym chcial zeby jeszcze z 2 Teamy sie podlaczyly tzn nie musza sie bic na tysieczne z wielka 3 ale zeby nie bylo ze Merc,Ferrari,RBR a potem 1-1.5 s straty tylko zeby z 5 teamow bylo w 1s a potem moze byc przepasc cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu