Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2019-06-23
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Force India łączy siły z Hype Energy w celu stworzenia oficjalnego zespołu w mistrzostwach F1 eSports

Udostępnij na Facebook
05.04.2018 10:35, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 907

Zespół Hype Energy eForce India będzie prowadzony z siedziby w Silverstone.

Dyrektor operacyjny zespołu Formuły 1, Otmar Szafnauer, będzie nadzorował nowo utworzony dział esportowy, którego celem jest odwzorowanie profesjonalizmu prawdziwej F1 w jej wirtualnym odpowiedniku.

"Wspaniale jest zobaczyć Formułę 1 obejmującą esport i uruchomić nasz własny zespół esportowy" - powiedział Szafnauer - "To nowy kierunek dla tego sportu i pomoże nam dotrzeć do nowej i młodszej generacji kibiców na świecie".

"To doskonała okazja dla naszego partnera, Hype Energy, do zwiększenia obecności w esportach i wraz z nimi dzielimy wielkie ambicje na sukces w cyfrowym świecie".

Sponsorzy tytułu [Hype Energy] mają już doświadczenie na najwyższym poziomie w esporcie dzięki długoterminowej współpracy z zespołem Epsilon Esports, który rywalizuje w CS.GO, Call of Duty i mistrzostwach w piłce nożnej FIFA.

Hype Energy eForce India połączy to doświadczenie z doświadczeniem wyniesionym z uczestnictwa w F1, aby dać fanom zarówno esportu, jak i sportów motorowych nowy sposób na nawiązanie kontaktu z obydwoma światami.

"F1 eSports oferuje doskonałe połączenie dwóch pasji dla naszych klientów" - powiedział Bertrand Gachot, dyrektor generalny Hype Energy - "Hype jest mocno zaangażowany w F1 poprzez sponsoring naszego zespołu w teamie Sahara Force India".

„Powstanie Hype Energy eForce India zapewni nam ekscytującą platformę, aby pokazać naszym klientom i fanom kulisy wydarzeń sportowych takich jak Grand Prix”.

Hype Energy eForce India planuje uruchomić serię tutoriali na YouTube, pokazujących graczom, jak wykorzystać wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm zespołu F1, aby poprawić swoje umiejętności w grach.

Seria na YT będzie znana jako Hype How To.

To pozwoli graczom na znalezienie się za kulisami zespołu F1, w miejscach niedostępnych dla większości z nas, aby poznać możliwości zmaksymalizowana wydajności w każdym obszarze i jaką może to przynieść korzyści nawet niedoświadczonym graczom.

Hype Energy eForce India już rozpoczęło proces przypisywania sterowników. W najbliższych tygodniach rozpoczną program tworzenia i rozwoju zespołu.

Tożsamości kierowców zostaną ujawnione w ramach serii filmów z Hype Energy eForce India w trakcie obecnego sezonu.

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu