Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin: Z zewnątrz wyglądamy jak idioci

Udostępnij na Facebook
09.04.2018 12:49, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1480

Sergey Sirotkin stwierdził, że "Williams musiał wyglądać idiotycznie w Bahrajnie", ale są pewne pozytywne rzeczy, o których należy wspomnieć.

Nieudane kwalifikacje i nieudany wyścig. Obaj kierowcy stajni z Grove okupowali miejsca w ogonie stawki.

"Ciężki weekend" - powiedział Sergey Sirotkin w wywiadzie dla Autosport. "Wiem, że z zewnątrz musimy wyglądać jak idioci. To jasne. Fakt, że znalazłem coś pozytywnego w całej tej sytuacji może brzmi śmiesznie, dziwnie i niedorzecznie, ale naprawdę dostrzegam pozytywy."

"Częściowo to nauka - nauczyłem się czegoś, jako kierowca, team również się czegoś nauczył. Tak, owszem, w wynikach wygląda to źle, prawdopodobnie nawet gorzej niż w kwalifikacjach. Lepiej nawet o tym nie myśleć, ale najważniejsze jest to, że przynajmniej widzimy więcej i zaczynamy pewne rzeczy rozumieć bardziej."

"Nawet jeśli sytuacja się pogorszyła to zaczynamy rozumieć, dlaczego tak się stało. Jeśli spojrzymy na samochód, wszyscy zgadzamy się, że wygląda on na bardzo szczegółowo i dobrze zaprojektowaną maszynę. Dla nas to wielkie zaskoczenie, dlaczego liczby, które miały się pojawić, nie zawitały."


Wasze komentarze (6) Dodaj komentarz
~gość / 2018-04-10 15:57:57
~gość: [...] Po pierwsze nie jestem twoim kolegą i dla ciebie jestem Pan kolega. Po drugie wyjdź lepiej zza komentowania szachów "gościu" i poznaj specyfikę F1 to będziesz wiedział gdzie "się uczy" F1. Po trzecie ja nie sugeruję żadnych podtekstów więc daj se na luz i przestań wciskać innym swoje urojenia. Miłego dnia P.S. ... a teraz oddychaj, oddychaj... ;)

Nie stresuj się Pan kolega. Szachy uspokajają. cytuj
~gość / 2018-04-10 11:04:24
~gość: [...] A gdzie niby ma się nauczyć F1 jak nie w F1? Co, pójdzie do kartingu na rok i wróci jako doświadczony kierowca F1. Przerzuć się kolego lepiej na komentowanie szachów. Może tam będziesz miał coś mądrzejszego do powiedzenia. Rozumiem oczywiście, że w podtekście tej nauki Sirotkina kryje się Kubica, aby wskoczył na jego miejsce. No cóż będziesz musiał poczekać ale niestety nie wiem jak długo.

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą i dla ciebie jestem Pan kolega.

Po drugie wyjdź lepiej zza komentowania szachów "gościu" i poznaj specyfikę F1 to będziesz wiedział gdzie "się uczy" F1.

Po trzecie ja nie sugeruję żadnych podtekstów więc daj se na luz i przestań wciskać innym swoje urojenia.
Miłego dnia

P.S.
... a teraz oddychaj, oddychaj... ;) cytuj
~gość / 2018-04-09 23:09:47
~gość: Sergey, Ty nawet w wewnątrz wyglądasz jak idiota.

Patrząc jak napisałeś „w wewnątrz” to aż dziwne, że udało Ci się poprawnie napisać „idiota”. cytuj
~gość / 2018-04-09 17:03:17
Sergey, Ty nawet w wewnątrz wyglądasz jak idiota. cytuj
~gość / 2018-04-09 15:54:31
~Kałasz : Siergiej, kiedy to do ciebie wreszcie dotrze - F1 nie jest od nauki!!! Wróć chłopczyku do kartingu i tam się poucz, inaczej zawsze będziecie wyglądać jak idioci.

A gdzie niby ma się nauczyć F1 jak nie w F1? Co, pójdzie do kartingu na rok i wróci jako doświadczony kierowca F1. Przerzuć się kolego lepiej na komentowanie szachów. Może tam będziesz miał coś mądrzejszego do powiedzenia. Rozumiem oczywiście, że w podtekście tej nauki Sirotkina kryje się Kubica, aby wskoczył na jego miejsce. No cóż będziesz musiał poczekać ale niestety nie wiem jak długo. cytuj
~Kałasz / 2018-04-09 13:08:19
Siergiej, kiedy to do ciebie wreszcie dotrze - F1 nie jest od nauki!!! Wróć chłopczyku do kartingu i tam się poucz, inaczej zawsze będziecie wyglądać jak idioci. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu