Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso: Nie martwi mnie Honda

Udostępnij na Facebook
11.04.2018 08:27, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1083

Fernando Alonso nie martwi się tempem Toro Rosso. Stajnia napędzana silnikami Hondy w Bahrajnie wywalczyła czwarte miejsce.

McLaren rozstał się z Hondą po kilku nieudanych sezonach. Obecnie stajnia korzysta z silników Renault, Honda z kolei związała się z Toro Rosso. 

W zaledwie drugim weekendzie Grand Prix w sezonie Toro Rosso za sprawą Pierre'a Gasly'ego zdobyło cenne punkty za czwarte miejsce. McLaren wprawdzie znalazł się w pierwszej dziesiątce, ale na 7. i 8. miejscu.

Fernando Alonso zapytany o występ Toro Rosso w Bahrajnie, odpowiedział: "Był świetny, ale nie zapytaliście mnie o Toro Rosso w Australii. Mam tu na myśli, że jeśli pytanie o Toro Rosso ma się stać normą to mam nadzieję, że pojawi się w każdej rundzie, a mamy ich 21."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu