Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin: Mam nadzieję na lepszy wynik

Udostępnij na Facebook
11.04.2018 08:16, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1008

Kolejny weekend Grand Prix przed nami. Czy Williams odnotuje progres?

Po fatalnym starcie sezonu, Sergey Sirotkin ma nadzieję, że Williams "może poprawić pewność siebie i osiągnąć lepszy wynik w Szanghaju."

"Chiny to dość trudny tor, z trudnymi warunkami pogodowymi, któe mogą wpłynąć na zużycie opon i zachowanie bolidu" - powiedział. "Ma bardzo fajne, długie, szybkie zakręty, jest też parę miejsc, gdzie można wyprzedzać. Ma też prawdopodobnie jedną z najcięższych stref dohamowania w sezonie. To trudny tor, dla mnie całkowicie nowy. Wiem, że nie będzie łatwo i mam nadzieję, że z dużą ilością okrążeń i czystymi przejazdami będziemy mogli poprawić naszą pewność siebie i wywalczyć lepszy wynik."

Z kolei Lance Stroll wspomina zeszłoroczną, mokrą i mglistą rundę.

"Pogoda nie była wspaniała. Pamiętam, że na początku weekendu było dość mgliście, mokro i zimno. Poza tym jest to dobry tor do jazdy, ma szybkie zakręty i jest tam dość fajny przepływ. W zeszłym roku w kwalifikacjach byliśmy dość konkurencyjni, ale wyścig był porażką. Mam nadzieję, że w tym roku będziemy mieli lepszą pogodę, wynik i udany weekend" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu