Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Salo: Jeśli Lowe i Smedley nie znajdą rozwiązania, to nikt go nie znajdzie

Udostępnij na Facebook
11.04.2018 12:49, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1425

Mika Salo w pełni zgadza się z opinią, że Williams znacząco musi poprawić swój bolid.

Tegoroczny sezon dla Williamsa rozpoczął się fatalnie. Konkurencyjny niegdyś zespół obecnie okupuje ogon stawki. Winą obarcza się młody i bardzo mało doświadczony skład stajni, w skład którego wchodzi Stroll i Sirotkin. Wszyscy zgodnie twierdzą, że ekipa dysponuje - jak do tej pory - najwolniejszym bolidem w stawce. 

"Byłem zadowolony z mojego wyścigu" - powiedział Lance po Grand Prix Bahrajnu. "Oczywiście, chciałem lepszego wyniku."

"Obecnie mamy najwolniejszy bolid w stawce i jestem przekonany, że w pełni go wykorzystałem. W obecnej sytuacji, to najwięcej co jestem w stanie zrobić. Pocieszeniem dla mnie jest pokonanie zespołowego partnera."

Szef techniczny Williamsa, Paddy Lowe przyznaje, że stajnia ma problemy.

"Nie mieliśmy tempa pozwalającego na coś innego niż walka z samym sobą. Musimy przeprowadzić dochodzenie i znaleźć rozwiązanie, nawet jeśli mamy mało czasu."

Z kolei Mika Salo, były kierowca F1, który obecnie ściśle współpracuje z Sirotkinem i jego sponsorami powiedział: "Na papierze samochód wygląda całkiem nieźle, jeśli chodzi o liczby dotyczące aerodynamiki to też nie jest najgorzej. Jest lepiej niż rok temu."

Fin stwierdził, że największym problemem Williamsa jest praca z miękkimi oponami.

"Tak, zespół musi znaleźć coś, co poprawi sytuację. Na szczęście mają dobrych inżynierów takich jak Lowe i Smedley. Jeśli oni nie będą w stanie znaleźć rozwiązania, nikt tego nie zrobi."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu