Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2018-11-25
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo krytykuje Bottasa

Udostępnij na Facebook
13.04.2018 19:45, autor: Magdalena Sołśnia, wyświetleń: 1085

Czyżby Ricciardo myślał o zajęciu miejsca Bottasa w Mercedesie w przyszłym roku?

Krążą spekulacje, że Daniel Ricciardo nadal nie podpisał kontraktu z Red Bullem na następny sezon, ponieważ liczy na miejsce u boku Lewisa Hamiltona w Mercedesie. Nic dziwnego, że w ostatniej swojej wypowiedzi skrytykował jazdę Valtteriego Bottasa na GP Bahrajnu.

- Nie obchodziło mnie kto wygra Seb, czy Valtteri, jednak kiedy oglądam wyścig mam nadzieję, że wydarzy się coś ekscytującego. Dlatego mówiłem: „go, go, go!”, chciałem żeby Valtteri zaatakował Seba. Właśnie to chcą oglądać fani, ale tak się nie stało. Nie byłbym zadowolony z takiego wyniku, szczególnie w sytuacji, gdy wygrana była w zasięgu- wyznał Ricciardo.

Natomiast Bottas zapytany, czy w jakikolwiek sposób wpływa na niego taka krytyka, odpowiedział:

- Nie jest trudno mi sobie z tym poradzić. Nie dbam o komentarze z zewnątrz. Przeanalizowałem wszystko i gdybym znalazł się w tej samej sytuacji jeszcze raz to nic bym nie zmienił. Z tego powodu mogę z tym żyć, a ludzie mogą sobie mówić, co chcą- powiedział Fin.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu