Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marchionne: Groźba odejścia nadal realna

Udostępnij na Facebook
15.04.2018 08:02, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 942

Sergio Marchionne ostrzegł, że groźba odejścia Ferrari z F1 nadal jest aktualna. Czy Scuderia ze względu na planowane zmiany opuści królową sportów motorowych?

Podczas weekendu Grand Prix w Bahrajnie Liberty Media ujawniło projekt zmian na dalsze lata. Jak wiadomo, czołowym zespołom, wśród nich Ferrari, to się nie podoba. Scuderia wielokrotnie groziła już odejściem z F1 i jak zaznaczył jej prezes, Sergio Marchionne, to nadal aktualne.

"Jeśli F1 stanie się bardziej spektaklem niż sportem i jeśli pójdziemy w kierunku Nascar, to odejdziemy" - powiedział. "Jeśli pojawią się jakieś propozycje, które znacząco wpłyną na kształt F1, to Ferrari się wycofa. Aktualnie pracujemy z Liberty Media w celu znalezienia rozwiązania, które będzie satysfakcjonowało obie strony."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu