Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen: Mam nadzieję, że zostanę w Haasie

Udostępnij na Facebook
15.04.2018 13:58, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 930

Kevin Magnussen ma nadzieję, że zostanie w Haasie na kolejny sezon. Czy kierowca ma się czego bać?

Obecnie duński kierowca plasuje się wyżej w klasyfikacji generalnej niż Romain Grosjean, co może przekładać się na mniejszą presję.

"Myślę, że zawsze byłem pewny siebie" - powiedział Kevin Magnussen w wywiadzie dla magazynu BT. "Różnica polega na tym, że zawsze byłem pod większą presją."

"Byłem pod presją w McLarenie, potem w Renault, bo bolid był fatalny. Teraz jestem w dobrym punkcie swojej kariery w dobrym miejscu. Ekipa wspiera mnie w stu procentach."

25-letni kierowca przyznał, że osiągnięcie stabilności w F1 bardzo pomaga.

"Prawdę mówiąc to pierwszy taki przypadek w mojej karierze - nawet poza F1 - że jestem w jednej ekipie dwa lata z rzędu. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego, jak ważne to jest" - powiedział.

"Nie mam za wiele do powiedzenia na temat mojego kontraktu. Mają do wyboru opcję, którą jestem ja i mam nadzieję, że z niej skorzystają."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu