Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lauda: Normalnie człowiek uczy się na błędach, ale nie on

Udostępnij na Facebook
16.04.2018 10:50, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1695

Niki Lauda ostro skrytykował... poziom inteligencji Maxa Verstappena.

Po wyścigu w Chinach krytyka spadła na Maxa Verstappena nie tylko ze strony Sebastiana Vettela i Nikiego Laudy, ale także ze strony jego szefów, Christiana Hornera i doktora Helmuta Marko.

"Musi się nieco bardziej zacząć kontrolować" - powiedział Marko w wywiadzie dla Movistar. "Powiedziałem mu, że jego czas nadchodzi, ale nie może przesadzać. Wie, że stracił zwycięstwo, a my pozycje 1-2."

Vettel z kolei stwierdził, że fajnie ze strony Maxa, że od razu po wyścigu przyszedł do niego i przeprosił za to, co się stało.

"Fajnie, że przyszedł. Lepsze to niż gadanie za pośrednictwem mediów. Powiedział, że źle ocenił sytuację i popełnił błąd. Takie rzeczy mogą się zdarzyć nawet, jak masz 300 wyścigów za sobą" - powiedział.

Najbardziej krytyczny w stosunku do Maxa był Lauda.

"Zazwyczaj uczysz się na swoich błędach, ale u niego to nie działa. W pewnym momencie nie będzie już chodziło o wiek, a o poziom inteligencji człowieka" - powiedział.


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2018-04-18 11:58:36
~gość II: Zaczyna mi przypominać Maldonado. Niestety, ale w wyścigach prócz szybkości oraz odwagi, liczy się umiejętność przewidywania. Póki tego nie osiągnie, to choćby nie wiem jak było o nim głośno, to może się okazać, że mistrzostwo w F1, może być nierealne do zdobycia.

Dokładnie. Oglądając Verstappena w czasie wyścigu mam wrażenie jakbym oglądał wyścig na Play Station. cytuj
~gość II / 2018-04-16 21:53:05
Zaczyna mi przypominać Maldonado. Niestety, ale w wyścigach prócz szybkości oraz odwagi, liczy się umiejętność przewidywania. Póki tego nie osiągnie, to choćby nie wiem jak było o nim głośno, to może się okazać, że mistrzostwo w F1, może być nierealne do zdobycia. cytuj
~gość / 2018-04-16 13:15:35
w miejsce torpedy kvviata weszła nowa torpeda verrstapen cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu