Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen senior: Max musi zacząć myśleć

Udostępnij na Facebook
17.04.2018 08:31, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 897

Ojciec zawodnika Red Bulla przyznał, że nie podoba mu się to, co wyczynia w ostatnim czasie Max.

"On musi zacząć bardziej myśleć" - apeluje Jos Verstappen w najnowszym wywiadzie. Ojciec kierowcy Red Bulla przyznał, że weekend GP w Chinach był dla niego bardzo rozczarowujący.

"Wyprzedzanie na Vettelu kompletnie się nie powiodło. Myślę, że nie miało w ogóle szansy się udać. Dla mnie to było niemożliwe. Możliwe, że Max błędnie ocenił sytuację" - powiedział Verstappen senior w wywiadzie dla Ziggo Sport.

"W niektórych okolicznościach Max po prostu musi bardziej myśleć. Nie chcę, aby zmieniał swój styl jazdy. Wyprzedził dwóch kierowców na starcie, zrobił to perfekcyjnie. To jest coś, co każdy z nas chce oglądać. Ale tego typu akcji jak na Vettelu oglądać nie chcemy. Takie rzeczy trzeba mieć pod kontrolą. Musi myśleć."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu