Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Tylko Bottas przejechał czysty wyścig w Chinach

Udostępnij na Facebook
20.04.2018 06:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 842

Szef Mercedesa wezwał zespół, by zachowali spokój i dodał, że walka Valtteriego Bottasa stanowi zachętę do dalszej pracy.

Srebrne strzały przejechały trzy wyścigi bez zwycięstwa, co nie zdarzyło się od 2014 roku, ale Wolff nie pozwala na to, by słaby start sezonu odebrał jemu, lub ludziom z zespołu chęć do wygrania tytułu w tym roku.

"W Formule 1 nigdy nie ma szybkiej poprawy formy" - powiedział Wolff na oficjalnej stronie Formuły 1 - "Ale możesz się przekonać, jak szybko ogólny obraz może się zmienić. Podczas testów i przed Melbourne ludzie przewidywali, że uciekniemy reszcie stawki, ponieważ samochód będzie tak dominujący".

"Minęły trzy grand prix, a my nie jesteśmy tak daleko z przodu jak przewidywano".

"Musimy zachować spokój, pochylić głowę i wymyślić kilka rozwiązań, które pozwolą nam znów zacząć wygrywać pojedyncze wyścigi" - powiedział Wolff - "Zespół ma ogromną pewność swoich możliwości, udowodnili to już nie raz w przeszłości"

Jeśli chodzi o ostatni wyścig w Chinach, Wolff powiedział, że Valtteri Bottas jako jedyny wyjechał z weekendu z dużym uznaniem i czystym wyścigiem.

"Cały weekend nie był dobry dla nas wszystkich. Jedyne, co widzę pozytywnie, to wyścig Valtteriego" - dodał - "To było niesamowite - żadnych błędów, pecha z samochodem bezpieczeństwa, a nawet w sytuacji z wyprzedzeniem Ricciardo, gdyby Valtteri nie otworzył mu drzwi w ostatniej chwili, Daniel zabrałby go poza tor. Więc Valtteri był jedyną osobą, która nie popełniła żadnego błędu".

"Ogólnie, brakowało nam tylko tempa. To wszystko. Oczekujemy i mamy nadzieję na poprawę w kolejnych wyścigach".

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu