Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton pozostanie w Mercedesie - Lauda

Udostępnij na Facebook
20.04.2018 06:40, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 856

Czy i kiedy Lewis Hamilton podpisze nową umowę z Mercedesem?

Takie jest zdanie legendy F1 i jednego z szefów ekipy Mercedesa - Nikiego Laudy -  mimo że dotychczasowe rozmowy między obiema stronami nie przyniosły rezultatu.

Ale Lauda powiedział w Auto Motor und Sport: "Nie chcę wchodzić w szczegóły. ale Lewis będzie nadal jeździł dla nas".

Austriak przyznaje jednak, że negocjacje są rollercoasterem, tym bardziej, że obejmują zarówno dobre czasy, jak i niedawny kryzys Hamiltona.

"W zależności od wyników, czasami jest to mniej lub bardziej kosztowne" - powiedział Lauda - "To zawsze zależy od tego, jak minął ostatni wyścig".

"Ale pieniądze nie stanowią tu problemu, w pełni się z tym zgadzamy".

Hamilton zaprzecza, że ​​niepewność co do jego przyszłości może częściowo wyjaśnić spadek jego formy: "Kiedy jeżdżę, nie myślę o kontraktach".

W rzeczywistości Mercedes może się zrelaksować. Hamilton ma niewielkie możliwości transferowe, a jego kolega z drużyny, Valtteri Bottas, zaczyna mocno i skutecznie pracować na swoje miejsce w zespole.

Pojawiły się pogłoski, że Daniel Ricciardo może przenieść się do Mercedesa, ale Red Bull oferuje mu teraz mocny samochód, a i dr. Helmut Marko także mówi, że pieniądze nie stanowią u nich problemu.

Ricciardo powiedział The Timesowi, że ma "opcje". Dodał także, że szuka dla siebie dwuletniego kontraktu, który zbiegnie się z końcem Porozumienia Concorde, dającym początek nowej erze w F1.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu